Αρχική Αθλητισμός ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ Α.Ο.Ν.Σ. «Ο ΜΙΛΩΝ»
facebook
Έχουμε 42 επισκέπτες συνδεδεμένους
GOYNTOYFAS lux_001 eumeleia_new beds leagal

milonH  πορεία των ομάδων βόλλευ, μπάσκετ (όλων των κατηγοριών), ποδοσφαίρου 5Χ5, μπειζ μπολ και άρσης βαρών του Αθλητικού Ομίλου Νέας Σμύρνης "Ο Μίλων" μέχρι τις  10/5/2011 έχει αναλυτικά ως εξής:..

ΤΜΗΜΑ ΒΟΛΛΕΥ

ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ  -  Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

ΤΕΛΙΚΗ  ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 22 αγώνες)
1. Φοίνικας Σ. 60   (Άνοδος Α1)
2. Παμβοχαικός  55   (Άνοδος Α1)
3. Οδυσσέας Αμαρ. 41
4. Παναχαϊκή 39
5. ΣΠΑ Καρδίτσας 39
6. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 39
7. Μεταμόρφωση  31
8. Νίκη Αιγινίου 27
9. Κόροιβος Αμαλ. 23 
10.  Γαλαξίας Θεσ/κης 23  (Υποβιβασμός Β΄ Εθνική)
11. Α.Ε.Κ. 19  (Υποβιβασμός Β΄ Εθνική)
12. Ν. Μουδανιά  0  (Υποβιβασμός Β΄ Εθνική)

ΟΜΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΣΠΕΔΑ

ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 10 αγώνες)
1. ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 27 (Άνοδος Α΄ ΕΣΠΕΔΑ)
2. ΑΟΠ  ΜΟΣΧΑΤΟΥ 25 (Άνοδος Α΄ ΕΣΠΕΔΑ)
3. ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΑΛΗΣ 16 (΄Ανοδος Α΄ ΕΣΠΕΔΑ)
4. ΜΑΝΔΡΑΙΚΟΣ 11                   
5. ΜΙΛΩΝ 8
6. ΑΤΤΑΛΟΣ  3

ΟΜΑΔΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΠΕΔΑ
Με νίκη, εκτός έδρας, με 3-2 σετ επί του ΑΟ Γ. ΖΩΗ, η ομάδα κατέκτησε την 3η θέση στο Πρωτάθλημα της Ένωσης που ολοκληρώθηκε στις 10/4/2011

ΟΜΑΔΕΣ  ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ – ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΣΠΕΔΑ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ( Α΄ ΟΜΙΛΟΣ - Α΄ ΦΑΣΗ)
ΑΟ Γ. ΖΩΗ  – ΜΙΛΩΝ (Α) 1-3
ΜΙΛΩΝ(Α)    - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (Α) 2-3
ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Α) – ΜΙΛΩΝ (Α)  3-0   
Στη βαθμολογία η ομάδα βρίσκεται στην 4η θέση (6 νίκες – 6 ήττες)
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (Ε΄ ΟΜΙΛΟΣ – Α΄ΦΑΣΗ)
Γ.Σ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ (Β) – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ (Γ)    3 – 0
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ (Γ) – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ (Β)  3 – 2
Στη βαθμολογία η ομάδα ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ (Β) βρίσκεται στην 4η θέση (7 νίκες – 3 ήττες) και ο ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ (Γ) στην 6η θέση (6 νίκες – 4 ήττες).


ΤΜΗΜΑ  ΜΠΑΣΚΕΤ

ΟΜΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ – Γ΄ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤ/ΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ
Αποτελέσματα :
ΤΗΡΩΝ ΑΓ. ΘΕΟΔΩΡΩΝ  - ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 55 - 65
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ -  ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΄80  90 – 56
ΛΕΩΝΙΔΙΟ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 63 - 73
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 24 αγώνες)
1. ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  43
2. ΕΣΠΕΡΟΣ Π.ΑΛΕΞ. 42
3. ΧΟΛΑΡΓΟΣ 39
4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ  39
5. ΠΟΡΦΥΡΑΣ  38
6. ΜΙΛΩΝ  38
7. ΑΚΡΑΤΑ 37
8. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ   36
9. ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡ.  36
10. ΕΑ  ΠΑΤΡΩΝ  35
11.  ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ 33
12. ΛΕΩΝΙΔΙΟ 33
13. ΤΗΡΩΝ ΑΓ.ΘΕΟΔ.  30
14. ΚΑΛΑΜΑΤΑ ¨80 25


ΟΜΑΔΑ ΠΑΙΔΩΝ – ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΣΚΑΝΑ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ  53 – 67
ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 64 – 60
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 60 – 49
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ 53 – 42
ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ 59 - 53
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ  (5 ΑΓΩΝΕΣ)
1. ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 9
2. ΑΛΦ ΑΛΙΜΟΥ  9
3. ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 9
4. ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ   7
5. ΕΑ ΝΙΚΑΙΑΣ 6
6. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 5


ΟΜΑΔΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ
Οι ομάδες  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  Α & Β, συμμετέχουν στο Τουρνουά που διοργανώνει ο ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.

ΟΜΑΔΑ ΜΙΝΙ – ΠΡΩΤ/ΜΑ ΕΣΚΑΝΑ (1η Φάση-6ος Όμιλος)
Η ομάδα βρίσκεται στη 3η θέση της βαθμολογίας με 16 βαθμούς (σε 9 αγώνες), διεκδικώντας την πρόκρισή της στην επόμενη φάση.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (Σε 11 αγώνες)
1. ΚΡΟΝΟΣ 21
2. ΙΚΑΡΟΣ/ΑΚΑΔΗΜΙΑ 17
3. ΜΙΛΩΝ 16
4. ΦΑΡΟΣ Ν.ΣΜΥΡΝ 15
5. ΔΑΦΝΗ ΑΓ.ΔΗΜ.  14
6. ΠΕΡΑ  5
7. ΤΑΤΑΥΛΑ  2
Συμμετέχει επίσης και στο τουρνουά που διοργανώνει ο ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.

ΟΜΑΔΑ ΠΡΟΜΙΝΙ
Η ομάδα συμμετέχει στο τουρνουά που διοργανώνει ο ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ.


ΤΜΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ 5Χ5
Οι ομάδες του Συλλόγου συμμετέχουν σε Τουρνουά Ποδοσφαίρου.

ΤΜΗΜΑ ΜΠΕΙΖ ΜΠΩΛ
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
ΜΙΛΩΝ – ΑΡΗΣ 7  -  27
ΜΙΛΩΝ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 3  -  23


ΤΜΗΜΑ ΑΡΣΗΣ ΒΑΡΩΝ
Η ομάδα  συμμετείχε στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ - ΝΕΑΝΙΔΩΝ – ΠΑΙΔΩΝ – ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, που διεξήχθη στην Φλώρινα 6-8/5/2011, όπου κατέκτησε την 5η θέση της Γενικής Βαθμολογίας στα Πρωταθλήματα Παίδων & Κορασίδων.
Συγκεκριμένα η αθλήτρια  ΕΛΕΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ, στο πρωτάθλημα Κορασίδων και στα 69 κ., κατέκτησε την 1η θέση στο αρασέ, στο επολέ ζετέ και στο Σύνολο, πετυχαίνοντας 5 Πανελλήνια ρεκόρ.
Η ίδια αθλήτρια στο Πρωτάθλημα Νεανίδων κατέκτησε την 1η θέση στο αρασέ – επολέ ζετέ και στο Σύνολο.
Στο Πρωτάθλημα Παίδων την 6η θέση στο Σύνολο κατέκτησε ο αθλητής  ΝΕΟΚΛΗΣ ΠΕΤΑΝΑΙ και την 7η ο αθλητής  ΡΟΝΤΙ ΜΠΙΝΤΟΛΑΡΙ.

Live Scores


Αναζήτηση στον οδηγό αγοράς

Αναζήτηση για:



Επιλογή Κατηγορίας

 

01-default-module